بلگ راتا | شبكه خبري ايران بلگ راتا | شبكه خبري ايران .

بلگ راتا | شبكه خبري ايران

دوره رايگان آموزش ارز ديجيتال حشم بان

اين دوره آموزشي كه از صفر تا صد آموزش ارز ديجيتال و آموزش بيت كوين را در خود گنجانده است و به مرور زمان تكميل مي شود، يكي از كامل ترين و اصولي ترين دوره هاي آموزشي ارز ديجيتال است كه شما را از گذراندن در هر دوره حضوري و غير حضوري بي نياز مي سازد.

ابتدا كمي در مورد دوره مي نويسم و سپس مقاله آموزش ارز ديجيتال در ادامه توضيحات دوره...

بهترين راه اين است كه اين مقاله را به عنوان پيش نياز كامل بخوانيد و سپس فيلم دوره آموزش ارز ديجيتال رايگاني كه در همين صفحه از سايت hashamban.com قرار داده ام را ببينيد.

اين دوره آموزشي صرفا متخص كساني است كه ديد سرمايه گذاري دارند و از هرگونه چالش و استرس خريد و فروش دائمي ارز ديجيتال گريزان هستند.

اگر نياز به خريد و فروش دائمي ارز ديجيتال داريد و قصد يك شبه پولدار شدن را داريد، مي توانيد دوره هاي آموزش تكنيكال را از اساتيد بورس و فاركس دنبال كنيد و بدون علم و آگاهي مختص ارزهاي ديجيتال از ابتدا اقدام به خريد و فروش نماييد. تمامي آموزش هاي تكنيكال ( بر اساس چارت ) در آپارات و يوتيوب به وفور و به صورت رايگان در دسترس عموم است.

پس اگر به دنبال يك شبه ميليادر شدن هستيد اين دوره آموزش ارز ديجيتال براي شما كاربردي نخواهد بود.

شركت در اين دوره غير حضوري است و صرفا به صورت فيلم و پادكست مي باشد.

به شما قول مي دهم اين دوره رايگان پربارتر از هر دوره غير رايگان در سطح ايران است ( زيرا تمام دوره هاي ايراني و اكثر دوره هاي خارجي را ديده ام )

در اين آموزش سعي كرده ام با ساده ترين زبان ممكن و به دور از تخصص، ارز ديجيتال را آموزش دهم ولي اين گوياي اين مسئله نيست كه در اين صنعت متخصص نيستم. به همين دليل اگر سوال هاي پيچيده و تخصصي داشتيد پس از ديدن فيلم هاي دوره و خواندن اين مقاله در انتهاي همين نوشته سوالات خود را بپرسيد تا در اسرع وقت پاسخگوي شما باشم.

حال برويم سراغ ارز ديجيتال و مقاله اي كه براي شما به زبان ساده نوشته ام

آموزش ارز ديجيتال : https://hashamban.com/learn/cryptocurrency-learning/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آذر ۱۴۰۰ساعت: ۰۱:۴۰:۱۶ توسط:بلاگ-راتا موضوع:

{COMMENTS}
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :